Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

  BALTYACHT

  Balt 37 Grand

  NOWOŚĆ 2022

  O MODELU

  Balt 37 Grand – luksus i wygoda w wersji Grand

  Jacht Balt 37 Grand to przykład jednostki przeznaczonej zarówno do komfortowej żeglugi śródlądowej, jak i przybrzeżnej, dla doświadczonych armatorów prywatnych oraz czarterowych. Dostarczy on niezrównanych wrażeń i zagwarantuje udany relaks blisko natury. Poznaj nasz nowy model, który przeniesie Twój wypoczynek na zupełnie inny poziom.

  BROSZURA

  Balt 37 Grand – poznaj go bliżej

  Balt 37 Grand jest jednostką dużą, gwarantującą bardzo wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz ekonomię użytkowania. Jest produktem innowacyjnym dla najbardziej wymagających Klientów. Stworzony został według śmiałych rozwiązań architektonicznych oraz nowych trendów wyposażenia wnętrz w wyszukanym stylu.

  Prawdziwe piękno tkwi w środku

  Balt 37 Grand został zaprojektowany z najwyższą starannością o najdrobniejszy szczegół. Jacht wykonano z zastosowaniem ekskluzywnych materiałów, innowacyjnych rozwiązań użytkowych o oryginalnym designie. Przestronne, eleganckie wnętrza utrzymane w przyjemnych kolorach zachęcają do relaksu i wypoczynku.

  Zalety Balt 37 Grand warte uwagi:

  • dwie w pełni wyposażone kabiny armatorskie z modułami toaletowymi i oddzielnymi kabinami prysznicowymi;
  • kabina toaletowa przynależna do rufowej kabiny armatorskiej dostępna także z korytarza przyległego do mesy;
  • kabiny armatorskie wentylowane i dobrze doświetlone panoramicznymi oknami kadłubowymi;
  • wszystkie kabiny oferują wysokość stania

  Przytulne i funkcjonalne oblicze Balt 37 Grand

  Centralną część jachtu na poziomie pierwszym zajmuje komfortowa mesa z kanapą i rozkładaną dinetą dla 4-6 osób, stołem oraz kambuzem posiadającym wszystkie udogodnienia jak lodówka, zlewozmywak, kuchenka, piekarnik. Całość jest pięknie doświetlona dzięki dużym otworom okiennym oraz elektrycznie otwieranym lukiem. Przemyślane umeblowanie pomieszczeń w Balt 37 Grand zapewnia dużo miejsca do przechowywania przedmiotów w dyskretny i elegancki sposób. W mesie na prawej burcie znajduje się opcjonalne drugie stanowisko sterowe.

  Wyższe poziomy jachtu Balt 37 Grand

  Prawdziwy urok podróżowania Baltem 37 można poznać na górnym pokładzie umieszczonym nad kabiną rufową. Miejsce to jest idealne, by poczuć niczym niezakłócony kontakt z otaczającą przyrodą. Na pokładzie Balt 37 Grand umieszczone jest główne stanowisko sterowe oraz kanapa wypoczynkowa z dużym stołem. Na życzenie, na pokładzie górnym może się też znaleźć kambuz zewnętrzny wyposażony w lodówkę, grill lub umywalkę. W wypadku niepogody pokład górny można dodatkowo osłonić składanym zadaszeniem z możliwością dopięcia pełnego Cabrio. Dodatkowe schowki i bakisty pod siedziskami kanapy to ciekawy i praktyczny sposób na ład i porządek na pokładzie. Marzysz o poobiedniej drzemce na świeżym powietrzu? W Balt 37 Grand, po opuszczeniu stołu, kanapa stanie się idealnym miejscem do odpoczynku. Dodatkowo, dwie wygodne podwójne kanapy znajdujące się w części dziobowej można ustawić w pozycję leżanki.

  Przemyślany układ Balt 37 Grand w każdym calu

  Nowy Balt 37 Grand wyróżnia się wygodną komunikacją i bezpieczeństwem co zapewniają szerokie półpokłady i wysoki reling. Ważną cechą jest również wysokość jachtu nieprzekraczająca w najwyższym punkcie 2,92 m nad KLW. Konstrukcja Balt 37 Grand zakłada to, co najlepsze w jachtach z Flybridgem, eliminując jednocześnie zagrożenia i minusy tego typu rozwiązań.

  Balt 37 Grand – gotowy na wszystko

  Napęd jednostce zapewnia silnik stacjonarny dostępny w kilku opcjach mocy. Kadłub posiada długi kil chroniący dno. Zapewnia on dodatkowo ochronę wału i śruby oraz dobrą stateczność kursową przy równoczesnym minimalizowaniu dryfu bocznego. Doskonała sterowność i zwrotność Balt 37 Grand zapewniona jest przez głębinowe urządzenie sterowe, a manewry portowe ułatwia dziobowy i rufowy ster strumieniowy.

  Nowe technologie dla luksusu podróżowania

  Instalacje jachtowe są nieodzownym elementem wyposażenia współczesnych jednostek. Na Balt 37 Grand zamontowano instalację wody słodkiej ze stacjonarnego zbiornika wody oraz instalację wody ciepłej z bojlera. Znajduje się tu również instalacja sanitarna, zęzowa oraz do mycia pokładu. Ciepło w chłodne dni zapewnia nawiewowy system grzewczy. Instalacja elektryczna 12V oparta jest o akumulatory życiowe i techniczne, które mogą być ładowane przez opcjonalny zestaw paneli fotowoltaicznych. Instalacja elektryczna 230V jachtu uzupełnia przyłącze portowe 230 V, ładowarka akumulatorów i opcjonalny inwerter. Czego możesz chcieć więcej dla pełnego komfortu?

  Stylowy wybór dla prawdziwych koneserów

  Balt 37 Grand to harmonijne połączenie nowoczesnej i klasycznej sylwetki nawiązującej do europejskich cruiserów. Doskonały hydrodynamicznie i stateczny kadłub zwraca uwagę już z daleka, natomiast funkcjonalnie rozplanowane wnętrze oraz pokład ułatwiają korzystanie z luksusu w trakcie wypoczynku na wodzie. Pragniesz niesamowitych doznań, które zapiszą się w Twojej pamięci na długi czas? Balt 37 Grand to doskonały wybór dla osób, które biorą z życia to, co najlepsze i nie chcą iść na kompromisy, jeśli chodzi o komfort, wypoczynek i bezpieczeństwo.

  Nagrody

  Wirtualna wycieczka

  Kliknij na poniższy obrazek, aby odbyć wirtualną wycieczkę po łodzi Balt 37 Grand

  DANE TECHNICZNE

  Długość kadłuba10,55 m


  Długość całkowita 11,50 m


  Szerokość kadłuba3,50 m


  Zanurzenie min. 0,72 m


  Masa jednostki pustej*od 6200 kg


  Wysokość min od KLW**2,92 m


  Wysokość max od KLW***3,75 m


  Wysokość wnętrza****190-200 cm


  Ilość miejsc do spania4+2


  Załoga max8 osób


  Kategoria projektowaC8


  Napęd: Silnik stacjonarny60-115 KM


  Zbiornik wody240 l


  Zbiornik paliwa180 l


  Zbiornik fekaliów180 l


  Wysokość do transportu z zamontowaną szybą owiewki3,66 m


  ProjektantJacek Daszkiewicz, Krzysztof Smaga


  * zależy od wybranej opcji napędowej i opcji wyposażenia

  ** wysokość ze złożonym cabrio

  *** wysokość z rozłożonym cabrio

  **** 2 kabiny, każda kabina ze swoim modułem WC z wydzieloną kabiną prysznicową

  rzut pokładu / koje

  Galeria

  Rendery i zdjęcia mają charakter poglądowy mogą różnić się od obowiązującej oferty.

  Video

  Balt 37 Grand w prasie

  źródło: https://yachtsmen.eu Lipiec 2022

  Bezpośredni link

  KONFIGURATOR ŁODZI Balt 37 Grand

  Standardowe wyposażenie Balt 37 Grand

  Kadłub

  Biały kolor żelkotu kadłuba / beżowy, szary lub granatowy.
  Wzmocniona strefa denna oraz dziobnica.
  Falszkil pod jachtem zwiększający statecznośc przy bocznych falach oraz stateczność kursową.

  Pokład i Kokpit

  Biały kolor żelkotu pokładu z integralnymi powierzchniami antypoślizgowymi.
  Okucia pokładowe ze stali nierdzewnej A4 (kosze, relingi)
  Dwa podwójne siedziska dziobowe dla czterech osób.

  Dziobowy luk kotwiczny

  6 knag cumowniczych.
  Rufowa platforma kąpielowa z 5 stopniową drabinką i rączkami.
  Miejsce na butlę gazową 3kg.
  Zamykane bakisty w kokpicie.
  Panoramiczne okno przednie (szkło hartowane).
  Okna boczne przyciemniane (szkło hartowane).
  Listwa odbojowa ozdobna po obu burtach.
  Stolik w kokpicie prostokątny z HPL na nogach teleskopowych.
  Zejściówka z zamknięciem (góra plexi, drzwiczki plexi odkładane na lewo).
  System trerowania hydrualicznego z kierownicą.
  Przestronny kokpit z owiewką z plexi, konsolą, głównym stanowiskiem sterowania, laminatowym modułem kuchennym z blatem z corianu.
  Fotel pilota zamontowany na teleskopowej nodze.
  Cabrio - kolor do wyboru.

  Wnętrze

  Zabudowa kabiny w HPL - dąb lindberg, teak laos, jesion portland ciemny.
  Przestronne wnętrze z pełną wysokością stania.
  Materac w koi dziobowej, rufowej i messie - kolor do wyboru wg wzornika.
  Zamykana podwójna koja dziobowa z szafą, szafką, półkami oraz lukiem otwieranym Lewmar Flush 44, bezpośredni dostęp z koi do łazienki dziobowej.

  Dziobowa kabina łazienkowa z laminatu z toaletą morską, umywalką, prysznicem (odpływ wody na zewnątrz), schowkiem pod umywalką i lukiem otwieranym Lewmar Flush 0.

  Zamykana podwójna koja rufowa z szafą, szafką, lukiem otwieranym Lewmar Flush 0, bezpośredni dostęp z koi do łazienki rufowej.

  Rufowa kabina łazienkowa z laminatu z toaletą morską, umywalką, schowkiem pod umywalką, prysznicem (odpływ wody na zewnątrz), lukiem otwieranym Lewmar Flush 0.

  Dineta wyposażona w sofę w kształcie litery C, prostokątny stół z HPL na nogach teleskopowych opuszczanych jako podkład pod materace do spania. Dineta ma bezpośredni dostęp do łazienki rufowej.

  Kambuz z kuchenką gazową trzypalnikową ze szklaną płytą, oddzielny zlewozmywak, blat z HPL, szafki, szuflady.

  Instalacja gazowa z reduktorem.
  Bojler ciepłej wody 30 l., ciepła woda w dwóch łazienkach i kuchni.
  Zbiornik na wodę 240 l. + wskaźnik i czujnik.
  Zbiornik paliwa ok. 180 l. + wskaźnik i czujnik.
  Zbiornik fekalii ok.180 l. z maceratorem, wskaźnikiem poziomu, możliwość odessania fekalii w porcie lub odprowadzenie nieczystości pompą maceratora na zewnątrz.
  2 okna boczne otwierane (przesuwne).

  Płyta HPL na podłodze w kabinie.

  Schody z kokpitu do messy.

  Elektryka

  Oświetlenie nawigacyjne LED - (biała przód na dachu, biała tył na module pod relingami siedziska kokpitu).
  Oświetlenie wewnętrzne LED (lampki podsufitowe oraz listwy ledowe przypodłogowe na szafkach , w kuchni i salonie przy kanapie C ).

  Oświetlenie zewnętrzne w kokpicie - 6 szt.: pod prawym stopniem -1 szt., na półpokładach z przodu-2 szt., od wewnątrz kanapy w kokpicie-3 szt.

  Tablica elektryczna z włącznikami i bezpiecznikami.

  Sygnał dźwiękowy - włącznik na konsoli w kokpicie.

  4 podwójne gniazda USB (1 szt. okolice konsoli, w każdej kabinie i messie (3 szt.) bez łazienek).

  1 akumulator żelowy 165 Ah (ster strumieniowy dziobowy oraz winda kotwiczna elektryczna - jeśli wybrana opcja).
  1 akumulator żelowy 110 Ah (startowy).
  Lodówka 130 L w messie.

  Ładowarka akumulatorów w porcie ok. 70 A. gniazda portowe 2x 16A + 2 przewody portowe 2,5mm2-15m długości, 4 gniazda 230V (2 szt. w kuchni, 1 szt. kabina dziobowa, 1 szt. kabina rufowa).
  Wskaźnik aktualnego napięcia akumulatorów (po prawej stronie przed kabiną dziobową).

  Zabezpieczenie akumulatora życiowego przed całkowitym rozładownaiem (Battery Protect).
  System monitorowania korozji MerCathode.

  Dziobowy ster strumieniowy z panelem sterowania na głównym stanowisku sterowania w kokpicie VETUS 185 mm.-4,4kW.

  Silnik stacjonarny Yanmar 57 KM z linią wału, płetwą sterową, śrubą napędową oraz oraz automatyczną gaśnicą.

  Złóż zamówienie

  OPCJE DODATKOWE

  POKŁAD

  WNĘTRZE

  ELEKTRYKA

  OGRZEWANIE ORAZ KLIMATYZACJA

  KOKPIT

  SILNIKI STACJONARNE

  Gratulacje, właśnie zbudowałeś własną łódź!

  Poniżej możesz poprosić o wycenę, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę od naszego sprzedawcy. Każda jednostka produkowana jest na zamówienie, więc jeśli chcesz ją zarejestrować w dogodnym terminie, zapytaj również o aktualne terminy dostaw. Pamiętaj, że zamówienie składane jest w siedzibie stoczni Balt-Yacht, Żarnowo Pierwsze 9B, 16-300 Augustów.

  Formularz kontaktowy

  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Psychologii i Pedagogiki 44, poz. 1204 ze zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Balt-Yacht K.A. i B.Kozłowscy Sp. J z siedzibą w Augustowie


  • Administratorem danych osobowych jest firma Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j. Żarnowo Pierwsze 9b, 16-300 Augustów.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej chronić Twoje dane osobowe. Oznacza to między innymi, że nie sprzedajemy ich ani nie udostępniamy innym podmiotom - chyba że wymaga tego wykonanie umowy.
  • Nie używamy automatycznych mechanizmów tworzenia i przetwarzania profili użytkowników na podstawie danych osobowych.
  • Wysyłamy biuletyny tylko do tych, którzy wyrazili na to zgodę. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana. Najłatwiej to zrobić, klikając link „możesz zrezygnować z subskrypcji” w każdym biuletynie.
  • Masz prawo dostępu do swoich danych. Możesz je zaktualizować, zmienić, zażądać, abyśmy je usunęli lub przenieść do innej firmy świadczącej podobne usługi.
  • Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych.
  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z Twoimi danymi osobowymi prosimy o kontakt: magda.kozlowska@balt-yacht.home.pl Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych klientów lub potencjalnych klientów znajduje się pod linkiem