Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

  Targi w Gdyni 2024

  Szanowni Państwo,

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną, piątą edycję spektakularnego wydarzenia Polboat Yachting Festival w Gdyni odbywających się w dniach 18-21 lipca, 2024.

  Na targach stocznia Balt-Yacht zaprezentuje flagowe jednostki:

  SunCamper 29 – Premiera nowej łodzi z rodziny SunCamper. Jednostka wyróżnia się przesuwnymi dachami nad kokpitem i sterówką, nowym ulepszonym wnętrzem i świetną stabilnością kursową.

  Balt 37 Grand – zdobywca nagrody „Gdynia Polboat Award 2022”. Jacht flagowy Balt Yacht z doskonałym wykończeniem zewnętrznym i wygodnie rozplanowanym wnętrzem.

  Dołączcie do nas na Polboat Yachting Festival i bądźcie częścią niezapomnianej przygody.

  Keja A29 i A30 oraz namiot 2.

  Wstęp bezpłatny.

  Link do wydarzenia: https://yachtingfestival.pl/

  Skip to content