Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

  BALTYACHT

  SUN CAMPER 35

  NOWY EKSKLUZYWNY HOUSEBOAT

  O MODELU

  SunCamper 35 to znakomita jednostka do rekreacyjnego pływania rodzinnego, a także do pływania czarterowego z załogą dziesięcioosobową (pływanie dzienne). Powstał on na bazie 8 lat doświadczeń z produkcji i eksploatacji swego poprzednika – popularnego SunCampera 30. SunCamper 35 wyróżnia się nowoczesną nietypową sylwetką, doskonałym hydrodynamicznie kadłubem, przestronnym wnętrzem, małym zanurzeniem, ekonomicznością oraz świetną jakością wykonania.

  BROSZURA

  KOMFORT I PRZESTRZEŃ

  Duży funkcjonalny kokpit ze stołem i wieloma miejscami do siedzenia, pokład słoneczny na dachu z miejscem do opalania się oraz opcjonalnym, dodatkowym stanowiskiem sterowym, tzw. flybridge, jak również ławeczka dziobowa, przestronny salon z wyposażoną kuchnią oraz wygodną jadalnią, 2 funkcjonalne łazienki oraz 7 miejsc do spania z pełną wysokością stania (3 w luksusowej sypialni dziobowej, 2 w koi rufowej oraz 2 w salonie) – to wszystko sprawia, że przebywając na SunCamperze 35 poczujesz się ekskluzywnie i komfortowo.

  BEZPIECZEŃSTWO

  Wielkie, przestronne okna i tylne drzwi przesuwne zapewniają znakomitą widoczność na wszystkie strony, a boczne drzwi przesuwne przy sterówce umożliwią sternikowi samodzielne manewry tj. dobijanie czy cumowanie. Prędkość spacerową ale i moc potrzebną aby uchronić się przed niepogodą lub trudnymi warunkami na wodzie zapewnią uciągowe silniki zaburtowe do 115 KM, silniki stacjonarne oraz oryginalny kształt kadłuba o bardzo małych oporach hydrodynamicznych. Dla podniesienia bezpieczeństwa na łodzi zostały zamontowane relingi oraz zaprojektowano komfortowe przejście z kokpitu do dziobu i wokół całej łodzi.

  DOSKONAŁA MANEWROWOŚĆ I STATECZNOSĆ KURSOWA

  Jest możliwa dzięki silnikowi zaburtowemu w połączeniu z dziobowym sterem strumieniowym oraz specjalnie ukształtowanym kilom na dnie. Kile jednocześnie chronią dno i śrubę napędową silnika przed kolizją z przeszkodami podwodnymi.

  WYGODNA KOMUNIKACJA Z LĄDEM

  Zapewnia: niska prawa burta, platforma rufowa, furtka dziobowa z małą platformą oraz małe zanurzenie kadłuba pozwalają na komfortowe dochodzenie do brzegów czy plaży dziobem i rufą.

  ODKRYWANIE NIEDOSTĘPNYCH WÓD

  Niemal wszystkie akweny staną się dostępne dzięki: małemu zanurzeniu, optymalnej szerokości łodzi – 3m (wąskie śluzy, przewężenia kanałów, wózki pochylni), ograniczonej wysokości nad linią wodną (3,5 m; 2,9 m po położeniu maszciku sygnałowego czy zaledwie 2,55 m po zdemontowaniu relingu i owiewki na dachu oraz położeniu maszciku (niskie mosty do pokonania!).

  RÓŻNORODNOŚĆ NAPĘDÓW

  SunCamper 35 może być napędzany rekomendowanymi silnikami zaburtowymi uciągowymi o mocach od 25 do 115 KM. Na spokojne wody jeziorne, kanały i rzeki o słabym prądzie wystarcza silnik uciągowy 25 KM pozwalający osiągać prędkości do 13 km/h. Do prowadzenia houseboata bez uprawnień zalecane są silniki uciągowe o mocy 40-50 KM, które pozwalają osiągać prędkość do 15 km/h. Z silnikiem uciągowym o mocy 100-115 KM SunCamper 35 może pływać w tzw. półślizgu z prędkością do 25 km/h.

  Silniki zaburtowe zamocowane są na pawęży kadłuba na specjalnym wysięgniku co pozwoliło na unikniecie ukształtowania w kadłubie głębokiej miski silnika i straty wielkości kokpitu. Silnik zaburtowy w połączeniu z dziobowym sterem strumieniowym zapewnia SunCamperowi doskonałą manewrowość zarówno do przodu jak i wstecz. Ponadto silnik zaburtowy po jego uniesieniu pozwala na dochodzenie rufą do płytkiego brzegu czy plaży i zejście na ląd bezpośrednio z platformy lub za pomocą trapiku.

  Dla zredukowania niewielkiego hałasu od silnika przewidziano opcyjną dzwiękochłonną uchylną pokrywę silnika umieszczoną między platformami rufowymi.

  Oprócz zalecanego napędu silnikami zaburtowymi SunCamper może być napędzany stacjonarnym zespołem sail-drive z silnikiem Diesla o mocy do 60 KM.

  Najnowsza technologia pozwala również zastosować silniki elektryczne lub napęd hydrauliczny.

  EKONOMIA

  Przy optymalnym silniku 50 KM i ekonomicznej prędkości 10 km/h zużycie paliwa wynosi zaledwie 2,5 – 3 l/h

  ŁATWY TRANSPORT LĄDOWY (BEZ PILOTA)

  Umożliwia go umiarkowana masa jednostki do 3,8 tony, szerokości 3 m i wysokości transportowej na przyczepie samochodowej do 4 m (wiadukty)

  Postaw na ekonomiczną łódź o nowoczesnym designie, funkcjonalnym wyposażeniu oraz komfortowym i przestronnym wnętrzu.

  Przekonaj się, jak wygląda nowa jakość wśród łodzi spacerowych!

  Nowy SunCamper 35 został zaprojektowany przez doświadczone biuro projektowe Centkowski & Denert Design Studio z Gdańska mające na koncie ponad 160 projektów różnych jachtów i łodzi zrealizowanych w ponad 70 000 egzemplarzach, które pływają na całym świecie.

  O ŁODZI – KILKA SŁÓW OD KONSTRUKTORÓW

  SunCamper 35 otrzymał prestiżową nagrodę Gwóźdź Targów Wiatr i Woda 2018 miesięcznika „Żagle” im. Jerzego Fijki w kategorii Duży Jacht motorowy (3.2018).

  DANE TECHNICZNE

  Długość max10,60 m


  Długość kadłuba 9,05 m (9,5m)*


  Szerokość max 3 m


  Zanurzenie max0,60 m


  Wysokość nad KLW2,90 / 3,50 m (2,55 m)


  Masa bez silnika3700 kg


  Masa z silnikiem 3800 – 4000 * kg


  Moc silnika zaburtowego25-115 KM


  Moc silnika stacjonarnego Diesla S-Drive 27 – 60 KM


  Zbiornik paliwa120-200 l


  Zbiornik wody240-340 l


  Zbiornik fekaliów60-140 l


  Załoga max10 osób


  Koje7 osób


  Kategoria CEC-10


  KonstruktorCentkowski & Denert Design Studio


  * wersja z silnikiem stacjonarnym Diesla

  Łódź SunCamper 35 jest również przystosowana do napędu elektrycznego.

  rzut pokładu / koje

  Wersje kolorystyczne kadłuba

  granatowy beżowy biały bordowy

  Galeria

  Opinie Klientów

  Annekathrin Fichtner

  The SunCamper 35 is very suitable for brisk water hiking. The option 2nd helm station on a large “open-air deck” is a decisive selling point. The laminate quality is significant for good boats. That seams obvious, but it presupposes that the production conditions of the manufacturer BALT-YACHT K.A. are “1A”.

  To nasz pierwszy sezon na SunCamper35, chociaż pływamy od wielu lat. Testowaliśmy różne łodzie jednak ta, jest jak szyta na miarę. Jesteśmy super zadowoleni! Polecamy i do zobaczenia na wodzie…Anka i Krzysiek

  Video

  SunCamper 35 pierwsze testy na wodzie (04.2018)

  Sun Camper 35 w prasie

  configurator

  Formularz zamówieniowy

  Standardowe wyposażenie SunCamper 35

  Kadłub i pokład

  Biały kolor żelkotu kadłuba i pokładu (powierzchnie antypoślizgowe)

  Okucia pokładowe ze stali nerdzewnej A4 (kosze, relingi)

  Dziobowe siedzisko na pokładzie

  Dziobowy luk kotwiczny
  8 knag cumowniczych

  Drabinka rufowa teleskopowa z rączkami
  Drzwiczki dziobowe
  Na samym przodzie jachtu zamontowana została oryginalna furtka, która wraz z pomostem dziobowym doskonale umożliwia komunikację z lądem.

   

  Liny cumowe

  Miejsce na butlę gazową (11kg)

  Zamykanie bakisty w kokpicie

  Panoramiczne okno przednie szklane
  Okna boczne szklane

  Listwy ochronne ze stali A4 na 3 kilach kadłuba
  Listwa odbojowa

  1 gaśnica w kokpicie - 2 kg
  Drzwi rufowe zamykające kokpit

  Wnętrze

  Zabudowa kabiny w HPL

  Przestronne wnętrze z pełną wysokością stania

  Fotel pilota w kolorze szarym z regulacją przód tył oraz podnoszonym pufem do sterowania w pozycji stojącej.

  Materace w koi dziobowej, rufowej i w messie - kolor do wyboru wg.wzornika

  Przy składaniu zamówienia w stoczni, zostanie zaprezentowana większa gama materiałów.

  System sterowania hydraulicznego z kierownicą

  Otwarta podwójna koja dziobowa z dodatkową pojedyńczą koją na lewej burcie, szafką, półkami i wywietrznikiem UFO oraz łukiem otwieranym

  Otwarta koja rufowa z półkami i lukiem otwieranym w szybie

  Dineta z prostokątnym stołem - składanym jako podkład pod materace do spania

  Główna (rufowa) kabina łazienkowa z laminatu z miejscem na toaletę, umywalkę, schowkiem pod umywalkę, prysznicem (odpływ wody na zewnątrz), lukiem otwieranym oraz szybą z zasłonką)

  Kabina łazienkowa dziobowa z umywalką, miejscem na toaletę, schowiem pod umywalką i wywietrznikiem UFO

  Wybór muszli w wyposażeniu opcjonalnym.

  Kambuz z kuchenką gazową dwupalnikową i zlewozmywakiem, blat z corianu, szafki, szuflady

  Instalacja gazowa z reduktorem

  Państwa łódź wyposażana jest w kuchenkę zasilaną gazem.

  Instalacja wody zimnej z pompą (ciepła woda przy wyborze opcji boilera)

  W wyposażeniu standardowym Państwa łódź wyposażona jest w instalacje wody zimnej z pompą z automatycznym włącznikiem ciśnieniowym. Ciepła woda przy wyborze opcji bojlera.

  Zbiornik na wodę - 240 l + wskaźnik i czujnik

  Jacht wyposażony jest w zbiornik wody pitnej o pojemności ok. 240 L umiejscowiony w obszarze środkowym jachtu. Wskaźnik poziomu wody umieszczony jest na panelu głównego stanowiska sterowania.

  zbiornik paliwa 190 L (przy sil. zaburtowym benzynowym) lub 120 L (przy sil. stacjonarnym diesla) + wskaźnik i czujnik

  Łódź jest wyposażona w zamontowany na stałe zbiornik paliwa z tworzywa sztucznego o pojemności od 120 L-silnik diesla do 190 L-silnik benzynowy, w zależności od opcji zamontowanego silnika. Wskaźnik poziomu paliwa umieszczony jest na panelu głównego stanowiska sterowania.

  2 gaśnice w sterówce - 2kg

  2 okna boczne otwierane (przesuwne)

  Do zapewnienia dodatkowej wentylacji, zostały zaprojektowane 2 okna przesuwne po obu stronach części jadalniano-kuchennej. Okna są wykonane ze szkła hartowanego w kolorze grafitowym.

  Imitacja teaku na podłodze w kabinie

  Ta piękna podłoga jest dodatkowo podświetlana ledowym światłem ukrytym pod szafkami kuchennymi.

  Rozsuwane drzwi kabiny - 3 częsciowe

  Zastosowane na łodzi 3-częściowe drzwi przesuwne łączące kokpit z wnętrzem pokładówki są lekkie i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. Zainstalowany zamek pozwala nam na zamykanie drzwi od wewnątrz lub zewnątrz a blokada na zablokowanie ich w pozycji otwartej. System drzwi umożliwia zamontowanie moskitiery z wyposażenia opcjonalnego.

  Rozsuwane drzwi boczne sternika

  Dzięki drzwiom bocznym sternik może samodzielnie wykonać manewry dobijania lub odejścia,wychodząc szybko na pokład dziobowy aby zacumować lub oddać cumy. Zainstalowany zamek pozwala nam na zamykanie drzwi od wewnątrz lub zewnątrz a blokada na zablokowanie ich w pozycji otwartej. System drzwi umożliwia zamontowanie moskitiery z wyposażenia opcjonalnego.

  Elektryka

  Oświetlenie nawigacyjne LED

  Oświetlenie nawigacyjne to lampy pozycyjne, czyli: zielona, czerwona dziobowa oraz topowa biała 360.

  Oświetlenie wewnętrzne LED

  Wnętrze łodzi jest bardzo dobrze doświetlone 13 oszczędnymi lampami LED znajdującymi się w koi dziobowej, rufowej, messie, obu łazienkach oraz kokpicie. Dodatkowo, pod szafkami kuchennymi zainstalowano listwę LED a przy stole w dinecie lampkę do czytania.

  Tablica elektryczna 8-poz. z bezpiecznikami
  1 wycieraczka przedniej szyby sternika z 2 zakresami prędkości
  Sygnał dźwiękowy

  Pojedynczy sygnał dźwiękowy zasilany jest na 12 V i ma moc 109 dB. Jego obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej z elementami PVC.

  2 pompy zezowe elektryczne

  System osuszający zęzę został zainstalowany na jachcie w kabinie pod podłogą. Zainstalowane pompy mają wydajność ok. 1500 litrów wody/godzinę. Pompy zęzowe w wyposażeniu standardowym mogą rozpocząć swoją pracę automatycznie lub można je włączyć ze stanowiska sterownia.

  2 podwójne gniazda USB (1 szt.okolice konsoli, 1 szt.okolice stolika przy dinecie)
  1 akumulator żelowy 130 Ah (ster strum.)

  Zaletą akumulatorów żelowych Victron jest dłuższy czas życia i większa cykliczna pojemność, niż w przypadku akumulatorów Victron AGM.
  Poza tym, są one całkowicie bezobsługowe, szczelne i o niskim samo-rozładowaniu.

  1 akumulator żelowy 130 Ah (użytkowy)

  Zaletą akumulatorów żelowych Victron jest dłuższy czas życia i większa cykliczna pojemność, niż w przypadku akumulatorów Victron AGM.
  Poza tym, są one całkowicie bezobsługowe, szczelne i o niskim samo-rozładowaniu.

  Dystrybutor prądu na 3 akumulatory

  Użyty separator jest odporny na głębokie rozładowania oraz posiada wbudowany układ do ochrony przed przepięciami.

  Wskaźnik aktualnego napięcia akumulatorów
  Dziobowy ster strumieniowy z panelem sterowania lewmar 140 mm. - 2kW

  Złóż zamówienie

  HULL and DECK

  Jeśli planujemy trzymanie jachtu przez dłuższy czas na akwenie w którym następuje intensywne porastanie, należałoby pomalować dno farbą antyporostową - tzw antifouling, aby zabezpieczyć łódź przed pojawianiem się grzybów, glonów, porostów i innych zanieczyszczeń.
  W standardzie Państwa łódź jest wyposażona w listwę odbojową, jednak dla dodatkowego zabezpieczenia burt przed obiciem lub otarciem o nabrzeże polecamy wybranie opcji dodatkowej listwy odbojowej.
  Dla Państwa wygody zaprojektowaliśmy dwa miejsca sterowana windą: na konsoli przy sterówce lub poprzez włączniki nożne zamontowane w dziobowej części pokładu.

  Lewa platforma rufowa może służyć do przechowywania rowerów, zawieszanych pionowo.  Wygoda w tej łodzi to priorytet. Aby wraz z bliskimi rozkoszować się słońcem, na dachu zaprojektowano wygodny flybridge. Po lewej stronie zamocowano składany fotel i konsolę drugiego zewnętrznego stanowiska sterowego a po prawej stronie zaprojektowano miejsce do opalania się dla 2 osób, które łatwo można przekształcić w wygodne siedzisko z oparciem. Na przodzie dachu znajduje się niska owiewka z plexi.

  INTERIOR

  Toaleta morska elektryczna ze zintegrowaną pompą wody JABSCO. Po naciśnięciu przycisku FILL włączysz pompę i zaburtowa woda napełnia miskę, po naciśnięciu FLUSH miska zostaje opróżniona i następuje odpompowanie odpadów do zbiornika fekali.
  Zbiornik na fekalia 120 l. z maceratorem, wskaznikiem poziomu, możliwość odessania fekalii w porcie lub odprowadzenie pompą maceratora na zewnatrz (opcja wywagana przy wyborze toalet elektrycznych)
  (jeśli ta opcja nie jest wybrana spływ wody brudnej z prysznica w łazience głównej jest bezpośrednia za burtę)
  Na jachcie może zostać zamontowany bojler podgrzewający wodę w obu łazienkach i kuchni.
  Jest on zasilany prądem 230V, dlatego przy wyborze silnika zaburtowego bojler może być używany jedynie wówczas, gdy jacht jest zasilany z lądu poprzez gniazdo ładowania. Przy wyborze bojlera wymagane jest również wybranie opcji ładowarki akumulatorów w porcie (220V)
  Na lewej burcie salonu-sterówki została zaprojektowana wygodna dineta z siedziskami i stołem dla 4 osób. Przednie siedzisko ma przestawiane oparcie i mechanizm unoszenia, co pozwala na siedzenie 2 osób patrzących w kierunku dziobu.

  Nasze specjalnie zaprojektowane zasłonki są uszyte z tkanin zaciemniających, tzw. "blackoutów". Pozwalają one na zaciemnienie pomieszczenia, jeśli chcemy wypocząć, uciąć sobie drzemkę, czy po prostu ukryć się przed światłem dziennym. Niewątpliwą zaletą tych tkanin jest fakt, że są miłe i miękkie w dotyku. Odsłonięte i elegancko spięte na napy nadają wnętrzu elegancji.

  ELECTRICAL SYSTEM

  2 głośniki umieszczone są wewnątrz łodzi w przedniej części dachu a 2 wodoodporne na zewnątrz (w kokpicie).
  Ta stylowa lodówka posiada 5 l zamrażarki i najwyższą wydajność chłodzenia. Oprócz opatentowanego systemu podwójnego zamykania ma klasyczny wygląd chłodziarki ze stali nierdzewnej, możliwość zasilania energią słoneczną i niebieskie oświetlenie wewnętrzne. Montowana jest w stylowej ramie.
  Ta chłodziarka to rozwiązanie typu 3 w 1. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zdecydować, czy wolisz używać lodówki, zamrażarki, czy obu urządzeń na raz. Wygodna regulacja temperatury z dotykowego panelu sterowania to dowód najwyższej wydajności i pomysłowości.

  Szperacz Oko Nocy posiada panel sterujący w komplecie. Jego obrót w poziomie to 360°, a w pionie 70°. Zasięg świecenia 100-800m
  Jedno gniazdo portowe jest przeznaczone do ładowania zasilania ładowarek a drugie do zasilania gniazd wewnętrznych 230V.

  Przetwornica umożliwia korzystanie z prądu 230V na łodzi bez konieczności podłączenia przewodu portowego. Przy wyborze mocy przetwornicy proszę zwrócić uwagę na to jakiej mocy urządzenia będą użytkowana na łodzi np. czajnik elektryczny itd.
  Przetwornica o większej mocy pozwala na podłączenie na łodzi urządzeń o mocy do 2000W pracy ciągłej.
  Oferowane panele fotowoltaiczne są wodo-, wiatro- grado-, solo- i temperaturo- odporne. Ich twarda pryzmatyczna powłoka zwiększa wytrzymałość modułu. Wodoodporna konstrukcja urządzenia zapewnia bezawaryjność sprzętu. Ciekawy design sprawia, że panel staje się estetycznym elementem wyposażenia. Zamontowane 3 moduły elastycznych paneli charakteryzują się niewielką wagą więc znacznie nie obciążają dachu, na którym są zamontowane. Moduł słoneczny o mocy 75Wp wytwarza średnio 307Wh dziennie. To wystarczy, aby przez ponad 3,5 godziny oglądać telewizję czy przez 10 godzin czytać w świetle żarówki 30W. Energię wytworzoną przez panel słoneczny możemy również wykorzystać do naładowania telefonu czy nawigacji. Panel fotowoltaiczny można również wykorzystać jako dodatkowe źródło energii, które podładuje akumulator o pojemności większej niż 5A.

  HEATING & AIR-CONDITIONING

  Państwa jacht może zostać wyposażony opcjonalnie w cichy system ogrzewania WEBASTO, który sprzyja wydłużaniu sezonu pływania, ponieważ pozwala na komfortowe spędzanie czasu wewnątrz jachtu, zwłaszcza podczas długich rejsów lub w niekorzystnych warunkach pogodowych. Urządzenie ogrzewania WEBASTO jest zasilane paliwem (zbiornik paliwa 23 L) a kratki nadmuchu znajdują się w łazience rufowej, koi dziobowej i rufowej, przy stoliku w messie oraz w kokpicie. Rozmieszczenie wylotów ciepłego powietrza w różnych miejscach zapewnia znakomite osuszanie powietrza.
  Państwa jacht może zostać wyposażony opcjonalnie w cichy system ogrzewania WEBASTO, który sprzyja wydłużaniu sezonu pływania, ponieważ pozwala na komfortowe spędzanie czasu wewnątrz jachtu, zwłaszcza podczas długich rejsów lub w niekorzystnych warunkach pogodowych. Urządzenie ogrzewania WEBASTO jest zasilane paliwem (zbiornik paliwa 23 L) a kratki nadmuchu znajdują się w łazience rufowej, koi dziobowej i rufowej, przy stoliku w messie oraz w kokpicie. Rozmieszczenie wylotów ciepłego powietrza w różnych miejscach zapewnia znakomite osuszanie powietrza.

  COCKPIT

  W czasie niepogody spod dachu może być opuszczony namiot - cabrio nad całym kokpitem, powiększając przestrzeń zadaszoną oraz osłoniętą od wiatru i deszczu. Dla Państwa komfortu, nasze cabrio zostało tak zaprojektowane, aby można było podwinąć jego poszczególne elementy. Dodatkowo, tylne okienko zawiera wbudowaną moskitierę.

  Materace zostały wykonane z wysokiej jakości, 100% wodoodpornego i odpornego na promieniowanie UV materiału BELUGA

  Dla Państwa wygody, na relingach w kokpicie zostały zaprojektowane specjalne oparcia.

  Na jachcie może zostać zamontowany prysznic rufowy. Przy wyborze opcji bojlera prysznic posiada wodę ciepłą, (zimna w standardzie). Pobór wody jest ze zbiornika wody.

  OTHER

  Foliowanie łodzi polega na zabezpieczeniu folią termokurczliwą lodzi przed deszczem,śniegiem, zawilgoceniem. Jeśli zamawiają Państwo jednostkę, która będzie zimować w stoczni ta opcja jest wymagana gdyż ten sposób zabezpieczenia chroni całkowicie przed dostępem wilgoci.

  Silniki doczepiane - Opcje dodatkowe

  Napędy zaburtowe zamocowane są na pawęży kadłuba na specjalnym wysięgniku, co pozwoliło na uniknięcie ukształtowania w kadłubie głębokiej miski silnika i tym samym straty wielkości kokpitu. Silnik zaburtowy w połączeniu z dziobowym sterem strumieniowym zapewnia SunCamperowi 35 doskonałą manewrowalność, zarówno w jeździe do przodu jak i na biegu wstecznym. Ponadto, jego uniesienie pozwala na dochodzenie rufą do płytkiego brzegu czy plaży.
  Zalecanym napędem SunCampera 35 są silniki zaburtowe uciągowe 40 - 50 konne, które pozwalają rozwinąć prędkość do 15 km/h, dzięki czemu do prowadzenia houseboata nie są potrzebne uprawnienia motorowodne.
  Z dużym silnikiem o mocy 100 - 115 KM, SunCamper 35 może pływać w tzw. półślizgu, z prędkością około 25 km/h.
  Z dużym silnikiem o mocy 100 - 115 KM, SunCamper 35 może pływać w tzw. półślizgu, z prędkością około 25 km/h.

  INBOARD ENGINES

  The SunCamper 35 can be powered by a stationary diesel sail-drive up to 60hp. The structure of the boat is so designed that the choice of the inboard engine does not reduce the stern berth. The engine room is separated from the living room by plywood bulkheads, and the partition walls are soundproofed. Service access is available to the engine compartment. When choosing a stationary engine, the locker and cover in the rear part of the cockpit are enlarged as in the photo below.

  Gratulacje, właśnie zbudowałeś własną łódź!

  Poniżej możesz poprosić o wycenę, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę od naszego sprzedawcy. Każda jednostka produkowana jest na zamówienie, więc jeśli chcesz ją zarejestrować w dogodnym terminie, zapytaj również o aktualne terminy dostaw. Pamiętaj, że zamówienie składane jest w siedzibie stoczni Balt-Yacht, Żarnowo Pierwsze 9B, 16-300 Augustów.

  Contact form

  According to the Act of 18.07.2002 on the provision of electronic services (Journal of Laws of Psychology and Pedagogy 44, item 1204 as amended), I consent to the sending of commercial information by electronic means by Balt-Yacht K.A. and B.Kozłowscy Sp. J with headquarters in Augustów, Poland


  • The administrator of personal data is the company Balt-Yacht K.A. and B. Kozłowscy sp.j. Żarnowo First 9b, 16-300 Augustów.
  • We make every effort to best protect your personal data. This means, inter alia, that we do not sell them or make them available to other parties - unless required by the performance of the contract.
  • We do not use automatic mechanisms for creating and processing user profiles based on personal data.
  • We only send newsletters to those who have given their consent. This consent may be withdrawn at any time. The easiest way to do this is by clicking on the "you can unsubscribe" link in each newsletter.
  • You have the right to access your data. You can update them, change them, request that we remove them or transfer them to another company that provides similar services.
  • You have the right to lodge a complaint with the supervisory body (currently the President of the Personal Data Protection Office) regarding the processing of your personal data.
  If you have any doubts related to your personal data, please contact: magda.kozlowska@balt-yacht.home.pl The information clause for processing customer or potential customer data can be found at the link
  English