Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

  Oświadczenie dotyczące targów Wiatr i Woda w Warszawie (12-15 marca 2020).

  Szanowni klienci i goście,

  W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, informujemy, iż zawieszamy nasz udział w targach Wiatr i Woda w Warszawie (12-15 marca 2020).

  Liczymy na to, że sytuacja się unormuje i będziemy mogli się z Państwem spotkać na letnich Targach Wiatr i Woda w Gdyni.

  Na wystawie stocznia Balt-Yacht miała zaprezentować dwie luksusowe jednostki spacerowe:

  1) SunCamper 35– zdobywca nagrody JACHT ROKU 2019

  2) Balt 1018 Tytan – NOWOŚĆ ROKU 2019, Premiera Targów

  Przepraszamy osoby, które planowały odwiedzić nasze stoisko i zapraszamy do oglądania naszych jednostek w stoczni w Augustowie.

  Skip to content