Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

  Niesamowita podróż Pana Filipa Duchoň wraz z rodziną.

  Pan Filip Duchoň wraz z rodziną kupił swoją wymarzoną łódź SunCamper 30 i pod koniec kwietnia 2022 roku opuścił Pragę, aby odbyć 5-miesięczną podróż po Europie, podczas której przepłynęli przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję, a następnie przez Niemcy wrócili do Pragi. Jak widać na mapie podczas rejsu zostało pokonane prawie 6000 km w 700 motogodzin. Poniżej kilka słów o ich łodzi – SunCamper 30 zwanej Beetle Busem i tej niesamowitej podróży:

  „Podróż była niesamowita, odwiedziliśmy wiele różnych miejsc, 20 jezior, 36 rzek, 75 kanałów, przepłynęliśmy pod ponad 200 mostami podnoszonymi i przepłyneliśmy przez ponad 600 śluz o różnych rozmiarach i kształtach. W sumie spędziliśmy w podróży pięć miesięcy i polecam ją każdemu, kto lubi żeglugę rzeczną.

  Łódź była wspaniała. Niezawodna, praktyczna, łatwa w utrzymaniu, z wystarczającą ilością miejsca dla nas trzech (moja żona, 10-letni syn i ja) zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz (kokpit pod dachem na rufie). Zanurzenie 50 cm pozwoliło nam przejść przez miejsca, gdzie większe łodzie miały problemy. Nigdy nas nie zawiodła. Jeśli powtórzę tę samą podróż, to na pewno w Sun Camperze 30!”.

  Zdjęcia pokazują:

  Mapa z trasą

  Statystyki

  Holandia: Amsterdam, Gouda, Harlem, Monfort,

  Francja: Besancon, , Canal du Nivernais, Reims, Sens

  Belgia: Peruvelz

  Skip to content