Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

Nagrody Best of Boats 2020 rozdane!

19 listopada łódź motorowa Quicksilver 805 Pilothouse zdobyła nagrodę Best of Boats 2020 w kategorii „Najlepsze do wędkowania”! Łódź została doceniona za wszechstronność, ekskluzywne funkcje wędkarskie i doskonałą wartość.
Po raz pierwszy zwycięzcy zostali ujawnieni w transmisji na żywo, którą można odtworzyć za pomocą poniższego linku.

Ogłoszenie „Najlepsze do wędkowania” o 23:38

https://www.youtube.com/watch?v=nleBEzMN-f8&feature=youtu.be

Łódź była jedną z dwudziestu jeden łodzi, które dotarły do finału. W trzecim kwartale łodzie zostały przetestowane przez jury ekspertów morskich z piętnastu krajów.
Quicksilver 805 Pilothouse została wyprodukowana w Balt-Yacht od etapu wykonania kopyt i form do jej finalnego zmontowania oraz seryjnej produkcji dla znanej i renomowanej w świecie firmy Brunswick Marine.

English