Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

    MONO 9M - TECHNOLOGIA INFUZJI W BALT-YACHT

    Balt-Yacht rozpoczął współpracę z MONO Yacht, siostrzaną marką prestiżowej, norweskiej firmy Goldfish Boat. MONO Yacht będzie opracowywał koncepcje dla rynku wysokiej klasy jachtów, koncentrując się na napędach hybrydowych i elektrycznych. W wyniku tego firma Balt-Yacht zastosowała najnowocześniejszy system infuzji próżniowej i wyszkoliła specjalistów w tej nowej technologii. Robiąc krok w świat infuzji Balt-Yacht pokazuje zdolność dostosowania nowej technologii do potrzeb rynku.
    Sailtender MONO 9M to pierwsza łódź, która była wyprodukowana przy użyciu metody infuzji. To w połączeniu z wysokiej jakości rdzeniem pianki i włókna szklanego daje zoptymalizowany stosunek wytrzymałości do wagi z absolutną kontrolą materiału, co jest niemożliwe do osiągnięcia przy konwencjonalnym laminowaniu ręcznym. Dzięki takiej konstrukcji i technologii łódź osiągnęła maksymalną prędkość 58 węzłów (107 km/godz) przy silniku Mercury Diesel 370 KM. Obecnie jednostka jest prezentowana na wystawach oraz dużych imprezach sportowych. Od sezonu 2017/2018 jest planowana jej seryjna produkcja.
    Czytaj więcej na: http://www.monoyacht.com

    Skip to content