Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

Szukamy właśnie ciebie!

Użyj formularza poniżej aby wysłać swoje CV i rozpocząć proces aplikacyjny.

KARIERA

Stocznia Balt-Yacht to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, założona w 1990r.

Balt-Yacht jest jednym z największych polskich producentów specjalizujących się w budowie łodzi z laminatu poliestrowo-szklanego o długości kadłubów od 7 do 12 metrów. Produkcja szkutnicza prowadzona jest w kilku nowoczesnych halach o pow. ok. 8 tys m2 z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów. Obecnie firma zatrudnia około 150 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych i biurowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy planujemy powiększenie naszego zespołu.

W okresie sierpień/wrzesień 2020 zatrudnimy na stanowiska: szkutnik-laminarz, szkutnik – mechanik, szkutnik – elektryk, szkutnik – montażysta, szkutnik – stolarz, szkutnik –laminarz (cięcie), szkutnik-malarz, dozorca/palacz.

Naszym celem jest rozbudowanie w sezonie 2020/2021 już prężnie działającej i profesjonalnej załogi, zadowolonej ze środowiska pracy oraz warunków zatrudnienia (pełen etat).

Wszystkich zainteresowanych, zarówno doświadczonych w branży jak również pragnących uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe prosimy o jak najszybszy kontakt z działem kadr pod nr : 87 643 18 00 w. 22 lub adres e-mailowy: balt-yacht@post.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zarząd BALT-YACHT

Kariera

Oferty zawierające list motywacyjny, CV proszę przesłać na e-mail: balt-yacht@post.pl

English