Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

  Balt-Yacht na Targach w Katowicach !!!

  Serdecznie zapraszamy Państwa na premierową edycję I Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda, odbywających się w dniach 4-6 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

  Podczas Targów zaprezentujemy:

  – SunCamper 30 – łódź spacerowa wyróżniająca się ciekawą sylwetką, doskonałym rozwiązaniem wnętrza, sprawnym napędem, statecznością płaskodennego kadłuba i manewrowością. Jednostka przeznaczona do rekreacyjnego pływania po rzekach, kanałach i jeziorach. Dostępna w dwóch wersjach CLASSIC oraz LUX oraz z trzema rodzajami napędu: silnik zaburtowy, stacjonarny i elektryczny (Nowość!).  Na targach zaprezentujemy SunCamper 30 z dachem stałym nad kokpitem (wersja CLASSIC) oraz silnikiem zaburtowym.

  – Balt 818 Tytan – pierwszy pół-ślizgowy houseboat w Polsce, nagrodzony tytułem Jacht Roku 2015. Balt 818 Tytan  to nowoczesny, stylowy wygląd, innowacyjny kadłub o konstrukcji pół-ślizgowej, możliwość transportu za własnym samochodem osobowym.

  Dodaj komentarz

  Skip to content