Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

    Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy Laureatem Nagrody Kronenberga, 2023

    Podczas XI Forum Idei Miast Turystycznych w Supraślu, dnia 7 grudnia 2023 stoczni Balt-Yacht została przyznana Nagroda Kronenberga „Omne Trinum Perfectum”. To wyraz uznania Kapituły dla Właścicieli stoczni (Pani Krystyny i Pana Benedyka Kozłowskich) za osiągnięcia firmy oraz za jej wkład w promocję województwa podlaskiego, turystyki i dziedzictwa kulturowego.

    Podczas Gali przemówienie na temat niezwykłych działań firmy Balt-Yacht, która nie tylko odnosi sukcesy w branży jachtowej, ale także aktywnie wspiera ochronę środowiska, turystykę i dziedzictwo kulturowe, wygłosiła Pani Magdalena Kozłowska-Z-ca Dyrektora stoczni Balt-Yacht.

    Serdecznie dziękujemy za docenienie.

    Skip to content