Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

  Balt-Yacht CNC na METS Amsterdam (14-16.11.2017)

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów METS (Marine Equipment Trade Show) w Amsterdamie w dniach 14-16.11.2017). Jest to największa na świecie wystawa materiałów, technologii oraz elementów wyposażenia jachtów i łodzi, na których Balt-Yacht po raz pierwszy, zaprezentuje swoje usługi w produkcji modeli i form przy użyciu nowoczesnego oprogramowania oraz 5-osiowego centrum obróbczego CNC zapewniającego wysoką precyzję wykonania.

  Nasi reprezentanci udzielą Państwu szczegółowych informacji na stoisku nr 05.273 (Polski Pawilon), hala nr 5

   

  Miejsce: RAI Amsterdam METSTRADE, Europaplein,  1078 GZ Amsterdam, Holandia

   

  Balt-Yacht CNC:  https://baltyacht.pl/cnc-milling/

   

  Strona targów: http://www.metstrade.com/

  Skip to content