Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

  BALTYACHT

  BALT 818 TYTAN

  O MODELU

  Najnowsza jednostka – Balt 818 Tytan – to technologiczny sukces, wyprzedzający – w przenośni i dosłownie – wszystkie pływające obecnie łodzie typu houseboat. Jest to pierwszy houseboat o kadłubie pół-ślizgowym o długości 8m – zapewniający w sytuacjach awaryjnych (załamanie pogody; kurs kolizyjny z większą jednostką na rzece, bądź w zatoce portowej; silny nurt rzeki; nieszczęśliwe zdarzenie) – odpowiednią moc i szybkość, by uniknąć niebezpieczeństwa. Prędkość 25 km/h, zagwarantuje przyjemne i bezpiecznie przemieszczanie w najpiękniejsza miejsca wybranych rzek, jezior, zalewów, czy zatok. Zdecydowanie najczęściej Balt 818 Tytan używany będzie do pływania spacerowego z prędkościami ok 4-6 km/h oferując użytkownikom ciszę, swobodę, oszczędność i najważniejsze – radość z każdej chwili spędzonej na wodzie, niezależnie od pogody – dzięki stylowemu, nowoczesnemu dachowi podkreślającemu indywidualny charakter łodzi.

  BROSZURA

  BALT 818 TYTAN – Pierwsza w Polsce łódź półślizgowa – otrzymała prestiżową nagrodę „Jacht Roku w Polsce – Polish Yacht of The Year 2015” przyznawaną przez Miesięcznik „Żagle”podczas targów Wiatr i Woda w Warszawie 2015

  Nagroda ZŁOTY MEDAL TARGÓW przyznana dla firmy Balt-Yacht na XV Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych w Łodzi za prototyp pół-ślizgowego houseboata BALT 818 TYTAN (11.2013r)

  Łódź Balt 818 Tytan otrzymał wyróżnienie w konkursie GDYNIA YACHT DESIGN przyznane podczas targów „Wiatr i Woda” w Gdyni (sierpień 2014).

  Wirtualna Wycieczka

  DANE TECHNICZNE

  Długość całkowita8,48 m


  Długość kadłuba7,30 m


  Szerokość całkowita2,70 m


  Wysokość transportu3,10 m


  Wysokość nad LW:2,73 m


  Zanurzenie


  z silnikiem zaburtowym0,40 m


  Maks. silnik zaburtowy115 KM


  Koje


  z silnikiem zaburtowym6


  Załoga6


  Ciężar na sucho1850 kg


  Maksymalne obciążenie825 kg


  Zbiornik wody80L/170L


  Zbiornik paliwa100L


  Zbiornik fekaliów50L


  CE KategoriaC-6


  Konstruktor: Centkowski & Denert Design Studio

  Galeria

  Wideo

  Balt 818 w prasie