Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

  BALTYACHT

  Balt 37 Grand

  NOWOŚĆ 2022

  O MODELU

  Balt 37 Grand – luksus i wygoda w wersji Grand

  Jacht Balt 37 Grand to przykład jednostki przeznaczonej zarówno do komfortowej żeglugi śródlądowej, jak i przybrzeżnej, dla doświadczonych armatorów prywatnych oraz czarterowych. Dostarczy on niezrównanych wrażeń i zagwarantuje udany relaks blisko natury. Poznaj nasz nowy model, który przeniesie Twój wypoczynek na zupełnie inny poziom.

  BROSZURA

  Balt 37 Grand – poznaj go bliżej

  Balt 37 Grand jest jednostką dużą, gwarantującą bardzo wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz ekonomię użytkowania. Jest produktem innowacyjnym dla najbardziej wymagających Klientów. Stworzony został według śmiałych rozwiązań architektonicznych oraz nowych trendów wyposażenia wnętrz w wyszukanym stylu.

  Prawdziwe piękno tkwi w środku

  Balt 37 Grand został zaprojektowany z najwyższą starannością o najdrobniejszy szczegół. Jacht wykonano z zastosowaniem ekskluzywnych materiałów, innowacyjnych rozwiązań użytkowych o oryginalnym designie. Przestronne, eleganckie wnętrza utrzymane w przyjemnych kolorach zachęcają do relaksu i wypoczynku.

  Zalety Balt 37 Grand warte uwagi:

  • dwie w pełni wyposażone kabiny armatorskie z modułami toaletowymi i oddzielnymi kabinami prysznicowymi;
  • kabina toaletowa przynależna do rufowej kabiny armatorskiej dostępna także z korytarza przyległego do mesy;
  • kabiny armatorskie wentylowane i dobrze doświetlone panoramicznymi oknami kadłubowymi;
  • wszystkie kabiny oferują wysokość stania

  Przytulne i funkcjonalne oblicze Balt 37 Grand

  Centralną część jachtu na poziomie pierwszym zajmuje komfortowa mesa z kanapą i rozkładaną dinetą dla 4-6 osób, stołem oraz kambuzem posiadającym wszystkie udogodnienia jak lodówka, zlewozmywak, kuchenka, piekarnik. Całość jest pięknie doświetlona dzięki dużym otworom okiennym oraz elektrycznie otwieranym lukiem. Przemyślane umeblowanie pomieszczeń w Balt 37 Grand zapewnia dużo miejsca do przechowywania przedmiotów w dyskretny i elegancki sposób. W mesie na prawej burcie znajduje się opcjonalne drugie stanowisko sterowe.

  Wyższe poziomy jachtu Balt 37 Grand

  Prawdziwy urok podróżowania Baltem 37 można poznać na górnym pokładzie umieszczonym nad kabiną rufową. Miejsce to jest idealne, by poczuć niczym niezakłócony kontakt z otaczającą przyrodą. Na pokładzie Balt 37 Grand umieszczone jest główne stanowisko sterowe oraz kanapa wypoczynkowa z dużym stołem. Na życzenie, na pokładzie górnym może się też znaleźć kambuz zewnętrzny wyposażony w lodówkę, grill lub umywalkę. W wypadku niepogody pokład górny można dodatkowo osłonić składanym zadaszeniem z możliwością dopięcia pełnego Cabrio. Dodatkowe schowki i bakisty pod siedziskami kanapy to ciekawy i praktyczny sposób na ład i porządek na pokładzie. Marzysz o poobiedniej drzemce na świeżym powietrzu? W Balt 37 Grand, po opuszczeniu stołu, kanapa stanie się idealnym miejscem do odpoczynku. Dodatkowo, dwie wygodne podwójne kanapy znajdujące się w części dziobowej można ustawić w pozycję leżanki.

  Przemyślany układ Balt 37 Grand w każdym calu

  Nowy Balt 37 Grand wyróżnia się wygodną komunikacją i bezpieczeństwem co zapewniają szerokie półpokłady i wysoki reling. Ważną cechą jest również wysokość jachtu nieprzekraczająca w najwyższym punkcie 2,92 m nad KLW. Konstrukcja Balt 37 Grand zakłada to, co najlepsze w jachtach z Flybridgem, eliminując jednocześnie zagrożenia i minusy tego typu rozwiązań.

  Balt 37 Grand – gotowy na wszystko

  Napęd jednostce zapewnia silnik stacjonarny dostępny w kilku opcjach mocy. Kadłub posiada długi kil chroniący dno. Zapewnia on dodatkowo ochronę wału i śruby oraz dobrą stateczność kursową przy równoczesnym minimalizowaniu dryfu bocznego. Doskonała sterowność i zwrotność Balt 37 Grand zapewniona jest przez głębinowe urządzenie sterowe, a manewry portowe ułatwia dziobowy i rufowy ster strumieniowy.

  Nowe technologie dla luksusu podróżowania

  Instalacje jachtowe są nieodzownym elementem wyposażenia współczesnych jednostek. Na Balt 37 Grand zamontowano instalację wody słodkiej ze stacjonarnego zbiornika wody oraz instalację wody ciepłej z bojlera. Znajduje się tu również instalacja sanitarna, zęzowa oraz do mycia pokładu. Ciepło w chłodne dni zapewnia nawiewowy system grzewczy. Instalacja elektryczna 12V oparta jest o akumulatory życiowe i techniczne, które mogą być ładowane przez opcjonalny zestaw paneli fotowoltaicznych. Instalacja elektryczna 230V jachtu uzupełnia przyłącze portowe 230 V, ładowarka akumulatorów i opcjonalny inwerter. Czego możesz chcieć więcej dla pełnego komfortu?

  Stylowy wybór dla prawdziwych koneserów

  Balt 37 Grand to harmonijne połączenie nowoczesnej i klasycznej sylwetki nawiązującej do europejskich cruiserów. Doskonały hydrodynamicznie i stateczny kadłub zwraca uwagę już z daleka, natomiast funkcjonalnie rozplanowane wnętrze oraz pokład ułatwiają korzystanie z luksusu w trakcie wypoczynku na wodzie. Pragniesz niesamowitych doznań, które zapiszą się w Twojej pamięci na długi czas? Balt 37 Grand to doskonały wybór dla osób, które biorą z życia to, co najlepsze i nie chcą iść na kompromisy, jeśli chodzi o komfort, wypoczynek i bezpieczeństwo.

  Zastosowany w naszej luksusowej łodzi Balt 37 Grand zestaw sterów strumieniowych bezszczotkowych BOW PRO 65kgf ( dziobowego + rufowego) umożliwia sternikowi precyzyjne manewry w porcie. Film przedstawia precyzyjne sterowanie proporcjonalne pozwalające na kilkuminutowe działanie sterów bez przerwy i z możliwością zablokowania ich pracy z odpowiednią siłą uciągu przyciskiem na joysticku. To niezastąpiona pomoc dla sternika, który swobodnie może wtedy wyjść na ląd podczas gdy stery przytrzymują łódź z odpowiednio ustawioną siłą uciągu do pomostu. Nowa seria Bow Pro pracuje cicho a ich silniki bezszczotkowe są bezobsługowe i ze względu na to, że nie posiadają typowych szczotek nie zanieczyszczają pomieszczeń technicznych wokół silników.

  Nagrody

  Wirtualna wycieczka

  Kliknij na poniższy obrazek, aby odbyć wirtualną wycieczkę po łodzi Balt 37 Grand

  DANE TECHNICZNE

  Długość kadłuba10,55 m


  Długość całkowita***** 12,10 m


  Szerokość kadłuba3,50 m


  Zanurzenie min. 0,72 m


  Masa jednostki pustej*od 6300 kg


  Wysokość min od KLW**3,20 m


  Wysokość max od KLW***3,76 m


  Wysokość wnętrza****190-200 cm


  Ilość miejsc do spania4+2


  Załoga max8 osób


  Kategoria projektowaC8


  Napęd: Silnik stacjonarny60-115 KM


  Zbiornik wody240 l


  Zbiornik paliwa180 l


  Zbiornik fekaliów180 l


  Wysokość do transportu z zamontowaną szybą owiewki3,90 m


  ProjektantJacek Daszkiewicz, Krzysztof Smaga


  * zależy od wybranej opcji napędowej i opcji wyposażenia

  ** wysokość ze złożonym cabrio

  *** wysokość z rozłożonym cabrio

  **** 2 kabiny, każda kabina ze swoim modułem WC z wydzieloną kabiną prysznicową

  ***** z przedłużoną platformą rufową

  rzut pokładu / koje

  Galeria

  Rendery i zdjęcia mają charakter poglądowy mogą różnić się od obowiązującej oferty.

  Video

  Balt 37 Grand w prasie

  źródło: https://yachtsmen.eu Lipiec 2022

  Bezpośredni link

  Skip to content