Close

CNC Milling

BALT-YACHT to jedna z największych w Polsce stoczni jachtowych z wieloletnim doświadczeniem, produkująca łodzie najwyższej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest 5 osiowe centrum obróbcze MX5 firmy CMS z układem sterowania FANUC 31I-B5 najnowszej generacji. Wszystkie projekty wykonywane są zgodnie z dostarczoną dokumentacją 3D przez klienta. Proces obróbki skrawaniem jest nadzorowany przez zespół doświadczonych inżynierów. Departament CNC wykorzystuje oprogramowanie wspomagające procesy projektowania i wytwarzania CAD/CAM firmy Autodesk. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty dla różnych gałęzi przemysłu tj. stoczniowy, motoryzacyjny, lotniczy itp.

Więcej

1990 – 2020

— 30 LAT FIRMY —

około 300

łodzi produkowanych rocznie

PONAD 18 TYSIĘCY

ŁODZI WYPRODUKOWANYCH OD 1990 ROKU

70 modele

WPROWADZONE OD POCZĄTKU ISTNIENIA FIRMY (1990R)

20

NOWYCH MODELI WPROWADZONYCH OD 2012 ROKU

HISTORIA

Żadna firma szkutnicza z terenu Augustowszczyzny nie może poszczycić się tak bogatą i odległą historią…

Łodzie trafiają do niemal wszystkich państw europejskich a nawet Australii i słyną z doskonałej jakości. To zawsze był priorytet w działalności Państwa Kozłowskich, nie zadowalała ich ilość wyprodukowanych jednostek ale precyzja wykonania .

Dziś firmę wspiera syn Marek jako Dyrektor oraz synowe: Magdalena i Irena a nowe pokolenie wnuków powoli dorasta, by kontynuować rodzinną tradycję …

Kontakt

czekamy na twoje pytania

tel. (+ 48) 87 643 17 00

(+ 48) 87 643 18 00

Żarnowo Pierwsze 9B

16-300 Augustów

balt-yacht@post.pl
www.baltyacht.pl

Quicksilver

805 Pilothouse

Produkcja Brunswick Marine

O MODELU

Dzięki łodzi 805 Pilothouse pewnie i bez problemu, dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności do 350 litrów, dopłyniesz do swojego tajemniczego łowiska.

Pozostań w kontakcie zarówno z lądem, jak i z innymi statkami za pomocą radia Simrad RS20 VHF, podczas gdy Ty bezpiecznie poruszasz się po niebezpieczeństwach za pomocą radaru Simrad 3G.

Szybkie popołudnie na jeziorze lub nocleg na morzu. Stół w salonie i regulowane siedzisko w 805 Pilothouse to świetne miejsce do odpoczynku lub szukania schronienia. Kambuz ma wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko zjeść posiłek lub utrzymać w zimnie napoje. Dwie osoby mogą odpocząć w komfortowych warunkach wewnątrz kabiny, a dodatkową prywatność zapewnia zamknięta, spłukiwaną morską wodą toaleta. Pokład jest otwarty na wędkowanie, a zintegrowane fotele na sterburcie i rufie rozkładają się, gdy trzeba zdjąć ładunek, można też ustawić stół w kokpicie do jedzenia.

Pilothouse 805 jest przystosowany dla poważnego wędkarza, zachowaj swoje połowy w masywnej, natlenionej szafce na ryby z wypompowaną wodą. W kokpicie i w kabinie znajduje się specjalny schowek na wędki. A dzięki dwóm konsolom sterowniczym, możesz umieścić łódź bezpośrednio nad łowiskiem lub poruszać się w ciasnych miejscach w pobliżu innych łodzi.

Łatwo wchodzisz i wychodzisz z kabiny 805 Pilothouse z drzwiami zintegrowanymi z prawą burtą. Opcjonalny pakiet Explorer Pack dodaje unikalny wygląd, który pokochasz dodaje jej sportowego wyglądu, z przepięknym turkusowym niebieskim paskiem owijaniem wokół kadłuba i czarnymi szynami, uchwytami na odbijacze i twardym dachem.

DANE TECHNICZNE

Długość całkowita7.15 m


Długość kadłuba6.99 m


Szerokość całkowita2.82 m


Prześwit pod mostem2.66 m


Masa całkowita bez silnika2434 kg


Maksymalna waga silnika422 kg


Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik)1190 kg


Długość kolumny silnika1-XXL/2-xl


Maksymalna moc silnika350 hp (257 kW)


Zanurzenie kadłuba0.60 m


Zbiornik z wodą80 l


Pojemność baku paliwa350 l


Rodzaj baku paliwaWbudowany


Wysokość łodzi2.80 m


Maksymalna ilość osób9


Ilość miejsc sypialnych2


CE Kategoria projektowaC


Galeria

Stocznia Balt – Yacht produkuje łodzie Quicksilver ale nie zajmuje się ich sprzedażą.

English